Trzecia Ogólnopolska Noc Biologów

10. stycznia 2014r. Wydział Biologii UW

W Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się Trzecia Ogólnopolska Noc Biologów.

W budynku Wydziału przy ul. I. Miecznikowa 1 „Noc” zacznie się o zmroku, o godzinie 15:30, a skończy o 23:30, a w Ogrodzie Botanicznym (Aleje Ujazdowskie 4) warsztaty „Nocy” rozpoczną się już o godzinie 10:00.

Na naszych gości czeka aż 28 różnych wykładów, 16 warsztatów/laboratoriów i niemal 20 wystaw. W tym roku wykłady i zajęcia poprowadzą nie tylko pracownicy Wydziału Biologii, ale także naukowcy z pokrewnych instytucji. Wstęp jest wolny – serdecznie zapraszamy!

Harmonogram zajęć oraz rezerwacje na laboratoria dostępne są na stronie www.nocbiologow.pl, informacje pojawiają się także na stronie Facebook wydarzenia „Noc Biologów na Uniwersytecie Warszawskim”.