Warszawska Nagroda Wychowawcza imienia Janusza Korczaka

Gratulujemy placówkom wyróżnionym w roku szkolnym 2015/2016 Warszawską Nagrodą Wychowawczą im. Janusza Korczaka!

Gala wręczenia Wyróżnień III edycji j Nagrody odbyła się 10 października 2016 roku w Starej Prochowni Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej.

Na uroczystości zainaugurowano jednocześnie kolejną, IV edycję Warszawskiej Wychowawczej Nagrody im. Janusza Korczaka.

Laureatami III edycji Nagrody zostały:

w kategorii przedszkola:

Przedszkole Integracyjne Nr 209, ul. Deotymy 52, Wola

w kategorii szkoły podstawowe:

Szkoła Podstawowa Nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, ul. Balkonowa 4, Targówek

w kategorii gimnazja:

Gimnazjum Nr 10 im. Gen. Władysława Sikorskiego, ul. Limanowskiego 9, Mokotów

w kategorii inne placówki:

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Nr 2 "Kąt" ul. Zorzy 17, Wawer

Gratulujemy również pozostałym placówkom ubiegającym się w roku szkolnym 2015/2016 o Nagrodę ! Opisywane przez Państwa praktyki wychowawcze zasługują na uznanie, świadczą o namyśle, refleksyjności oraz potrzebie zwiększenia własnej efektywności w obszarze wychowania.

W roku szkolnym 2015/2016 o Nagrodę wychowawczą – poza ww. Laureatami – ubiegały się:

Szkoła Podstawowa Nr 298 im. Jana Kasprowicza

Szkoła Podstawowa Nr 185 im. UNICEF

Przedszkole Nr 95 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Maciusia I

Przedszkole nr 306 "Mali optymiści"

Przedszkole Nr 345 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2

Szkoła Podstawowa nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939-1945

Przedszkole Nr 334 im. Jasia i Małgosi

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Nr 7

Przedszkole Nr 172 im. Danuty Wawiłow

Zespół Szkół Specjalnych nr 85

Relacja z Gali III edycji Warszawskiej Nagrody Wychowawczej im. J. Korczaka