A+ A A-

Akademia Młodego Nauczyciela

Akademia Młodego Nauczyciela

w roku szkolnym 2019/ 2020

Szanowni Państwo Nauczycielki, Nauczyciele 

przedszkoli, szkół, edukacji pozaszkolnej, pedagodzy, psycholodzy o stażu pracy 0 – 5 lat, a w szczególności młodzi nauczyciele rozpoczynający pracę w warszawskiej oświacie w roku szkolnym 2019/ 2020.

W roku szkolnym 2019/ 2020 w ramach Akademii Młodego Nauczyciela proponujemy kursy doskonalące, warsztaty metodyczne wspierające Państwa kompetencje pedagogiczne, dydaktyczne i wychowawcze.

Nauczycielom, którzy rozpoczęli pracę w szkołach w bieżącym roku szkolnym, dedykowany jest przede wszystkim 23 – godzinny kurs doskonalący „Nauczyciel na starcie w szkole” organizowany w dniach 20-22 września.

Pozostałe propozycje zawarte w programie Akademii Młodego Nauczyciela adresowane są do wszystkich nauczycieli o stażu pracy 0-5 lat.

Kursy doskonalące będą realizowane przede wszystkim w czasie zjazdów weekendowych (piątki w godz. 15.00 – 18.30 oraz soboty w godz. 9.00 – 16.00). Nieliczne zajęcia odbędą się w innych dniach tygodnia.

Program Akademii Młodego Nauczyciela

Na szkolenia z oferty prosimy zapisywać się przez wypełnienie elektronicznej wersji formularza zgłoszeniowego umieszczonego na stronie.

Elektroniczny formularz zgłoszeniowy na dany kurs będzie aktywny na ok. 20 dni przed planowanym terminem każdego szkolenia.

Kierownik szkoleń: Beata Walkiewicz, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ministerstwo Edukacji NarodowejKuratorium Oświaty w WarszawieUrząd m.st. Warszawy Biuro EdukacjiPolin Muzeum Histori Polskich ŻydówStołeczne Centrum Edukacji KulturalnejCentrum Nauki KopernikMiejska Polityka Spoleczna