A+ A A-

Akademia Młodego Nauczyciela

Akademia Młodego Nauczyciela

w roku szkolnym 2020/ 2021

 

Szanowni Państwo Nauczycielki, Nauczyciele

przedszkoli, szkół, edukacji pozaszkolnej, pedagodzy, psycholodzy o stażu pracy 0 – 5 lat, a w szczególności młodzi nauczyciele rozpoczynający pracę w warszawskiej oświacie w roku szkolnym 2020/ 2021.

W roku szkolnym 2020/ 2021 w ramach Akademii Młodego Nauczyciela proponujemy kursy doskonalące, seminaria, warsztaty metodyczne wspierające Państwa kompetencje pedagogiczne, dydaktyczne i wychowawcze.

Nauczycielom, którzy rozpoczęli pracę w szkołach w bieżącym roku szkolnym, dedykowany jest przede wszystkim 25 – godzinny kurs doskonalący „Nauczyciel na starcie w szkole” organizowany w dniach 4-5 oraz 18-19 września.

Program kursu Nauczyciel na starcie w szkole

Pozostałe propozycje zawarte w programie Akademii Młodego Nauczyciela adresowane są do wszystkich nauczycieli o stażu pracy 0-5 lat.

W zależności od sytuacji epidemiologicznej Kursy doskonalące będą realizowane w trybie stacjonarnym, mieszanym lub zdalnym.

Na szkolenia z oferty prosimy zapisywać się przez wypełnienie elektronicznej wersji formularza zgłoszeniowego umieszczonego na stronie.

Elektroniczny formularz zgłoszeniowy na dany kurs będzie aktywny na ok. 20 dni przed planowanym terminem każdego szkolenia.

Program Akademii Młodego Nauczyciela

Kierownik szkoleń: Beata Walkiewicz, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Ministerstwo Edukacji NarodowejKuratorium Oświaty w WarszawieUrząd m.st. Warszawy Biuro EdukacjiPolin Muzeum Histori Polskich ŻydówStołeczne Centrum Edukacji KulturalnejCentrum Nauki KopernikMiejska Polityka Spoleczna