A+ A A-
  • Last modified:

Dyżury doradców metodycznych rozpoczynaja się od 17 września 2018 r.

 

Dyżury doradców metodycznych w roku szkolnym 2018/2019

 

L.p. Imię   Nazwisko  Przedmiot Termin dyżuru
(dzień, godziny)
Jednorazowe zmiany terminów dyżuru
1 Ewa Antoszkiewicz ppp kształcenie specjalne oligofrenopedagogika środa
14.00-15.00
 nb. 17.10.2018 r.
2 Małgorzata Bajorek język angielski czwartek
14.00 - 15.00
 
3 Elżbieta Brandeburska język polski środa
14:30 - 15:30

 

4 Anna Brodawka język polski wtorek
14.00-15.00
 
5 Katarzyna  Cichocka-Segiet ppp - oligofrenopedagogika wtorek
15.30-16.30
 zwolnienie lekarskie
6 Barbara Czepik historia, WoS czwartek 
14:00 - 15:00
 nb. 18.10.2018 r.
7 Marta Czerniak-Czyżniak geografia  wtorek
15:00-16:00

nb. 23.10.2018 r.

ob. 6.11.2018 r.

g. 15.00-17.00

8 Elżbieta Czerwińska-Klemke wychowanie przedszkolne środa
 12:00-13:00
nb. 24.10.2018 r.
9 Urszula Marzena Depczyk przyroda, biologia poniedziałek
14:00-15:00
 
10 Grzegorz Michał  Diłanian religia poniedziałek
14:00-15:00
 
11 Agnieszka Dobrowolska wspieranie ucznia zdolnego wtorek
17:00-18:00
 
12 Marzanna Dubińska religia poniedziałek
14.15 - 15.15
 
13 Grażyna Duszyńska edukacja wczesnoszkolna poniedziałek
15.00 - 16.00

nb.22.10.2018 r.

14 Urszula  Dzwonowska informatyka  Środa
14:00 - 15:00

 

15 Magdalena Frąckiewicz-Wiśnioch WoS, historia czwartek
15:00 - 16:00
 
16 Sylwia  Grzegorzewska placówki edukacji pozaszkolnej Środa
10.15 - 11.15

nb. 24.10.2018.r.

ob. 22.10.2018 r.

g. 10.15-11.15

17 Małgorzata  Iwanowska matematyka środa 
14.00- 15.00
 
18 Dorota  Jabłońska język angielski czwartek
15.15 - 16.15

 

19 Ewa  Janiec matematyka czwartek 
14.00-15.00

nb. 25.10.2018r.

ob. 18.10.2018 r.

g. 17.15-18.15

20 Barbara Janik-Płocińska język polski wtorek 14.00 - 15.00  
21 Urszula Jankiewicz matematyka środa
14.00 - 15.00
 
22 Katarzyna  Jasińska edukacja plastyczna środa
15.30-16.30
 
23 Elwira Jeunehomme wychowanie przedszkolne wtorek
12.15-13.15
 
24 Krystyna Kancewicz-Sokołowska język rosyjski czwartek
14.00-15.00
 
25 Piotr  Kania muzyka  czwartek
16.45-17.45
 
26 Zofia  Komorowska ppp  terapia pedagogiczna środa
10.00-11.00
nb. 17.10.2018 r.
27 Małgorzata Korchowiec edukacja wczesnoszkolna czwartek
14.00 - 15.00
nb. 25.10.2018 r.
28 Lidia Korpak wychowanie fizyczne poniedziałek
14.00-15.00

nb. 22.10.2018 r.

ob. 9.11.2018 r.

g. 16.00-17.00

29 Ewa Kosiorek edukacja wczesnoszkolna czwartek
14:15-15:15

nb. 25.10.2018 r.

30 Anita Anetta  Łopacińska  matematyka wtorek
16.00 - 17.00 

 

31 Danuta Magdzik-Sadura informatyka  wtorek 14.30 - 15.30  
32 Anna  Malinow język niemiecki czwartek
14.00-15.00
 
33 Agnieszka  Marcinkiewicz język polski wtorek
15.30 - 16.30
 
34 Eugenia Mathea edukacja wczesnoszkolna wtorek
14.00 - 15.00

 nb. 23.10.2018 r.

35 Marta Misztela wychowanie przedszkolne czwartek
12.00-13.00
 
36 Małgorzata Narożnik wychowanie przedszkolne wtorek
12.00-13.00

 

37 Mirosława Pacuska ppp integracja czwartek
14.15-15.15
 
38 Ewa Pawlic-Rafałowska język polski wtorek
14.00 - 15.00
 
39 Katarzyna Pilczuk-Pawłowska edukacja wczesnoszkolna środa
14.00-15.00
 nb. 24.10.2018 r.
40 Anna Podgórska ppp - pedagog, psycholog wtorek
15.00 - 16.00
 
41 Małgorzata  Posłuszna wychowanie przedszkolne środa
12.00 - 13.00
nb. 24.10.2018 r.
42 Beata Przybysz edukacja dla bezpieczeństwa wtorek
15.30 - 16.30

nb. 16.10.2018 r.

nb. 23.10.2018 r.

ob. 18.10.2018 r.

g. 15.30-16.30

43 Marta Rafka edukacja czytelnicza czwartek
14.00-15.00
 
44 Alicja  Reda edukacja wczesnoszkolna piątek
16.00-17.00
nb. 26.10.2018 r.
45 Ewa Rysińska współpraca międzynarodowa i j.angielski  piątek
16.00-17.00

 

46 Agata Samoraj ppp integracja czwartek
14.15-15.15
 
47 Agnieszka  Sas historia i społeczeństwo czwartek
14:30 - 15:30
 
48 Ewa Sołowiej-Mędrzak fizyka poniedziałek
15.30-16.30

 

49 Bożena Szpunar-Zdrojek wychowanie fizyczne środa
14.00-15.00
nb. 24.10.2018 r.
50 Eliza Monika  Trzepizur pedagogika opiekuńczo-wychowawcza poniedziałek
14.30- 15.30
nb. 22.10.2018 r.
51 Teresa Turkowska technika środa
14:00 - 15:00
nb. 24.10.2018 r.
52 Hanna Aleksandra Usielska-Ptaszek wychowanie przedszkolne czwartek
12.00-13.00
 
53 Hanna Wach historia wtorek
15.20-16.20
 
54 Bożenna Wapińska przedmioty zawodowe czwartek
15.15-16.15

 

55 Agnieszka Wardak ppp - pedagog czwartek
14.00-15.00
 
56 Joanna Wenek język polski czwartek
14:30 - 15:30
 
57 Agnieszka Wieczerzańska-Perkins religia wtorek
16:00 -17:00
 
58 Hanna Wiśniewska język polski czwartek
14:00 - 15:00
 
59 Piotr Wróblewski wychowanie fizyczne wtorek
15:30 - 16:30

nb. 16.10.2018 r.

ob. 19.10.2018 r.

g. 16.00-17.00

60 Małgorzata Wysokińska wspieranie ucznia cudzoziemskiego i reemigranta wtorek
15.00-16.00

nb. 16.10.2018 r.

ob. 18.10.2018 r.

g. 15.00-16.00

61 Sławomira  Załęska wychowanie przedszkolne poniedziałek
17:00-18:00
 
62 Magdalena  Zawiła-Niedźwiecka przedmioty zawodowe czwartek
15.10 - 16.10
 
63 Beata Zielińska religia piątek
16.00-17.00
 
64 Beata Zuziak edukacja kulturalna wtorek
 14.00-15.00
 
65 Anna Zych ppp terapia pedgogiczna czwartek
12.30-13.30
 
66 Malwina Żyra WoS; historia wtorek
15.00-16.00
 

 

ZAPRASZAMY

Miejska Polityka Spoleczna