A+ A A-
  • Last modified:

Dyżury doradców metodycznych w roku szkolnym 2019/2020

Nazwisko i imię

Pełniona funkcja

Termin dyżuru

(dzień, godzina)

Jednorazowe zmiany terminu dyżuru

Antoszkiewicz Ewa

doradczyni ds. kształcenia specjalnego

czwartek, 10.00-11.00

 

Bajorek Małgorzata

konsultantka ds. języków obcych

poniedziałek,14.00-15.00

nb. 14.10.2019 r.

Brodawka Anna

doradczyni ds. języka polskiego

wtorek, 15.00-16.00

nb.15, 22. 10.2019 r.

ob. 17, 24.10.2019 r.

g. 14.30-15.30

Cichocka-Segiet Katarzyna

doradczyni ds. kształcenia specjalnego

----------------------------------------

 ----------------------------------------

Depczyk Urszula Marzena

doradczyni ds. przyrody, biologii

środa, 14.00-15.00

 

Diłanian Grzegorz Michał

doradca ds. religii

poniedziałek, 17.15-18.15

 

Duszyńska Grażyna

doradczyni ds. edukacji wczesnoszkolnej

poniedziałek, 14.00-15.00

 

Dzwonowska Urszula

doradczyni ds. matematyki i informatyki

środa, 14.00-15.00

 

Iwanowska Małgorzata

konsultantka ds. matematyki

środa, 15.00-16.0

 

Jabłońska Dorota

doradczyni ds. języka angielskiego

czwartek 14.15-15.15

 

Janiec Ewa

konsultantka ds. matematyki

czwartek, 15.15-16.15

 

Jasińska Katarzyna

doradczyni ds. edukacji plastycznej

czwartek, 15.30-16.30

 

Jeunehomme Elwira

doradczyni ds. wychowania przedszkolnego

poniedziałek, 13.00-14.00

 

Kancewicz-Sokołowska Krystyna

konsultantka ds. języków obcych

poniedziałek, 14.00-15.00

 

Kania Piotr

doradca ds. muzyki

czwartek, 17.00-18.00   

Komorowska Zofia

doradczyni ds. pomocy psychologiczno-pedagogicznej terapii pedagogicznej

 środa, 11.00-12.00  

Korchowiec Małgorzata

doradczyni ds. edukacji wczesnoszkolnej

czwartek, 15.15-16.15

 

Malinow Anna

doradczyni ds. języka niemieckiego

czwartek, 14.00-15.00

 

Narożnik Małgorzata

doradczyni ds. wychowania przedszkolnego

poniedziałek, 12.30-13.30

 

Pilczuk-Pawłowska Katarzyna

doradczyni ds. edukacji wczesnoszkolnej

środa, 14.00-15.00

nb. 16 i 23.10.2019 r.

ob. 29.10.2019 r., g. 14.00-15.00

ob. 31.10.2019 r., g. 15.00-16.00

Przybysz Beata

doradczyni ds. edukacji dla bezpieczeństwa

środa, 15.00 - 16.00

 

Reda Alicja

doradczyni ds. edukacji wczesnoszkolnej

poniedziałek, 14.00-15.:00

 

Rysińska Ewa

doradczyni ds. języków obcych

środa, 17.00-18.00

 

Samoraj Agata

konsultantka ds. pomocy psychologiczno-pedagogicznej i integracji

środa, 14.15-15.15

 

Sołowiej-Mędrzak Ewa

doradczyni ds. chemii i fizyki

czwartek, 16.00-17.00

 

Turkowska Teresa

doradczyni ds. techniki

środa, 14.00 - 15.00

 

Wardak Agnieszka

doradczyni ds. pomocy psychologiczno-pedagogicznej

czwartek, 13.00-14.00

 

Wenek Joanna

doradczyni ds. języka polskiego

wtorek, 15.00-16.00  

Wiśniewska Hanna

konsultantka ds. języka polskiego

środa, 14.00-15.00

 

Wróblewski Piotr

doradca ds. wychowania fizycznego

wtorek, 18.00-19.00

 

Wysokińska Małgorzata

konsultantka ds. wsparcia ucznia cudzoziemskiego

poniedziałek, 15.00-16.00

 

Załęska Sławomira

doradczyni ds. wychowania przedszkolnego

poniedziałek, 17.00-18.00

 

Zielińska Beata

doradczyni ds. religii

poniedziałek, 14.00-15.00

 

Żyra Malwina

doradczyni ds. historii i wiedzy o społeczeństwie

poniedziałek, 15.30-16.30

 

 

ZAPRASZAMY

Ministerstwo Edukacji NarodowejKuratorium Oświaty w WarszawieUrząd m.st. Warszawy Biuro EdukacjiPolin Muzeum Histori Polskich ŻydówStołeczne Centrum Edukacji KulturalnejCentrum Nauki KopernikMiejska Polityka Spoleczna