Zespół przedmiotów humanistycznych

ul.Nowolipki
9 Agnieszka Sas
historia i społeczeństwo

Szkoła Podstawowa nr 316 im. Astrid Lindgren w Zespółole Szkolno-Przedszkolnym nr 6

ul.Szobera 1/3

Bemowo
10 Hanna Wach
historia LXX Liceum Ogólnokształcące
im. A. Kamińskiego
ul. Dembowskiego 1
Ursynów
11 Malwina Żyra Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wiedza o społeczeństwie, samorządność uczniowska VIII Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława IV ul. Jagiellońska 38 Praga Północ
12 Hanna Wiśniewska
specjalistka w zakresie języka polskiego