Konferencja o wzroku

Doradcy metodyczni m.st. Warszawy w zakresie przedmiotów przyrodniczych zapraszają na konferencję: Zdrowie w roli głównej. Rok 2017 rokiem Ludwika Zamenhofa, która odbędzie się w dniu 23 stycznia od godz.14.00 do 19.00 we WCIES.

Co widział dr Esperanto? Spotkanie kierowane jest do nauczycieli przedmiotów przyrodniczych, psychologów, pedagogów oraz osób zainteresowanych tematyką związaną ze wzrokiem.

Celem szkolenia jest zapoznanie nauczycieli z problematyką wczesnej diagnozy zaburzeń wzroku, wpływie nowych technologii na pogorszenie widzenia oraz sposobach dbania o wzrok.

Zaproszenie eksperci zajmujący się nowymi technologiami, treningiem wzroku, optometrią, okulistyką, dietetyką oraz integracja sensoryczną.

Zapraszamy serdecznie.

Rekrutacja na to spotkanie prowadzona jest na stronie WCIES https://kursy.wcies.edu.pl/pl/Szkolenia-w-zakresie-nauk-przyrodniczych

Program