Dobre praktyki we współpracy międzynarodowej

Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, Zespół doradców metodycznych projektu Razem Ciekawiej oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce, 21 kwietnia br. (piątek) organizują konferencję upowszechniającą projekty współpracy międzynarodowej Programu Erasmus Plus, realizowane przez warszawskich nauczycieli. W programie znajdą się wystąpienia na temat: obserwacji pracy szkoły zagranicznej - tzw. job-shadowing, długoterminowych pobytów uczniów za granicą, projektach realizowanych przez przedszkola, pomysłach na upowszechnianie projektów w środowisku lokalnym, np. wśród rodziców, korzyściach dla szkoły, wyjazdach do terytoriów zamorskich oraz o współpracy międzynarodowej w nowej podstawie programowej.

Zapisy na konferencję poprzez stronę WCIES. Nie będzie możliwości zapisu na miejscu. Początek konferencji 13:15, rejestracja na ul. Jasnej 14/16a od godz. 12:30.

LINK do zapisów: https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Od-Erasmusa-do-Erasmusa-Plus-Dobre-praktyki-szkol-warszawskich-w-realizacji-projektow-miedzynarodowych-w-ramach-programow-unijnych