Vademecum nauczyciela ucznia zdolnego

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Vademecum nauczyciela ucznia zdolnego pn. „Elementy pedagogiki Marii Montessori w pracy z uczniem zdolnym”, adresowane do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej ze szkół należących do warszawskiej sieci szkół wspierających uzdolnionych.

Spotkanie warsztatowe odbędzie się w środę 17 maja 2017 w Zespole Szkół Przymierza Rodzin nr 3 ul. Nocznickiego 7 (Bielany), w godz. 16:00-19:00.

W programie spotkania m.in.:

• podstawowe cele i założenia pedagogiki Marii Montessori
  • pomoce montessoriańskie i propozycje ich wykorzystania w pracy z uczniem zdolnym
  • ćwiczenia praktyczne

Warsztaty poprowadzi pani Magdalena Sierańska , absolwentka studiów pedagogicznych na Uniwersytecie Warszawskim, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej; w swojej codziennej pracy z dziećmi stosuje z powodzeniem metodę Marii Montessori, wykorzystując podczas edukacji najmłodszych różne pomoce montessoriańskie, które zostaną zaprezentowane podczas warsztatów.

Rejestracja on-line na stronie WCIES: