Nowa podstawa programowa z języków obcych w ofercie wydawniczej

Zespół Języków Obcych WCIES zaprasza na konferencję "Nowa podstawa programowa z języków obcych w ofercie wydawniczej"

w dniu 5 czerwca 2017r. w godz.14:30-17:30 we WCIES ul. Stara 4

Wiodące wydawnictwa Macmillan, Oxford University Press, Nowa Era, Pearson, PWN, Heuber przedstawią swoje propozycje publikacji  dla szkoły podstawowej dla klas 1,4 oraz 7  z języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego zgodnych z nową podstawa programową oraz oferowane wsparcie dla nauczycieli, przekażą uczestnikom publikacje oraz materiały konferencyjne.

Będzie to okazja do porównania ofert, porozmawiania z wydawcami oraz doradcami metodycznymi m.st. Warszawa.

Rejestracja poprzez link, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, udział możliwy po potwierdzeniu udziału przez kierownika szkolenia.