Rekrutacja szkół do kolejnej edycji międzynarodowego programu „Szkoły Aktywne w Społeczności”

Partnerstwo mazowieckich placówek doskonalenia nauczycieli – Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Ośrodka Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów nawiązane w 2015 r. pod egidą Fundacji Innowacji Edukacyjnych zaprasza do udziału w międzynarodowym programie „Szkoły Aktywne w Społeczności”.

Więcej informacji o Programie znajdą Państwo na stronie lidera w Programie - Fundacji Innowacji Edukacyjnych, pod linkiem https://fie-ms.org/program-szkoly-aktywne-w-spolecznosci-sas/

Szkoły  z Warszawy aplikujące do Programu prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego  i przesłanie jego skanu drogą mailową do 17 października 2107 r.  na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na arkusz w wersji papierowej przesłany na adres Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, ul. Stara 4, 00-231 Warszawa, z dopiskiem Beata Łuba-Krolik, czekamy do 23 października 2017 r.

Zachęcamy do zapoznania się z „Kalendarzem sieci szkół Aktywnych w Społeczności w roku szkolnym 2017/18”, który jest istotny dla procesu podejmowania decyzji o uczestnictwie w Programie.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: szkoły z Warszawy

WCIES,  Beata Łuba-Krolik Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 628 01 79 w. 15