Gala wręczenia Certyfikatów Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA (VIII edycja)

Centrum Nauki Kopernik, 23 października 2017 r., godz. 14.00 – 16.00

W imieniu Biura Edukacji, serdecznie zapraszamy na tegoroczną uroczystość wręczenia Certyfikatów Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA.

Podczas ww. gali (otwartej dla przedstawicieli wszystkich szkół zainteresowanych udziałem lub kontynuacją udziału w Programie WARS i SAWA) zostaną ogłoszone zmiany i aktualizacje w Programie WARS i SAWA, wynikające m.in. z reformy polskiego systemu oświaty. W ciągu ośmiu lat realizacji programu zebrano doświadczenie, które można obecnie wykorzystać do wprowadzenia modernizacji. Stąd istotną zmianą jest także zastąpienie koncepcji, wspólnej dla dwóch stołecznych programów (WARS i SAWA i Szkoła z pomysłem) Kapituły, inicjatywą obejmowania szkół z warszawskiej sieci szkół wspierających uzdolnionych swoistym patronatem warszawskich i ogólnopolskich instytucji. Podstawowym celem koncepcji patronatów jest wzmacnianie współpracy szkół z instytucjami warszawskimi, poprzez wykorzystanie ich potencjału dla rozwoju uczniów i nauczycieli.

Rejestracja on-line: https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Gala-wreczenia-tegorocznych-Certyfikatow-Prezydenta-mst-Warszawy-WARS-i-SAWA-polaczona-z-ogloszeniem-zmian-i-aktualizacji-w-Programie-WARS-i-SAWA

Liczba miejsc jest ograniczona.

O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.