Nabór szkół do pilotażu nowej koncepcji rozwoju Programu „WARS i SAWA bliżej Społeczności, Nauki, Sztuki - czyli SeNS wspierania uzdolnionych”

Zgodnie z harmonogramem przedstawionej w październiku 2017 r. nowej koncepcji rozwoju programu WARS i SAWA pn. „WARS i SAWA bliżej Społeczności, Nauki, Sztuki - czyli SeNS wspierania uzdolnionych”, zgłoszenia szkół do pilotażu SeNS (formularz) przyjmowane są w wersji papierowej (w kancelarii Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawy przy ul. Górskiego 7) oraz w wersji elektronicznej (na adres e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) od 6 listopada do 11 grudnia 2017 r.

Podstawowym celem koncepcji „patronatów” jest wzmacnianie współpracy szkół z instytucjami warszawskimi.

Przypominamy warunki do spełnienia przez szkołę:

- przed uzyskaniem patronatu:

a) bezterminowy Certyfikat WARS i SAWA, zaktualizowany aneksem (do 30 XI);

b) przeprowadzenie w szkole analizy ofert patronackich pod kątem zainteresowań uczniów i dotychczasowych aktywności programowych (np. realizacja innych projektów finansowanych ze środków miasta i zewnętrznych);

c) wspólny wybór oferty - jedna szkoła wybiera jedną ścieżkę;

d) wypełnienie formularza zgłoszeniowego do określonej ścieżki programu SeNS;

- po uzyskaniu patronatu:

a) wypełnienie deklaracji udziału w programie;

b) upowszechnianie informacji o uzyskanym patronacie w środowisku lokalnym;

c) aktywne uczestnictwo w realizacji oferty prowadzonej przez patrona;

d) prowadzenie dokumentacji dotyczącej udziału grup uczniowskich (karty wycieczki);

Formularz zgłoszenia