Lekcje miłości do zwierząt z pisarzem Tomem Justyniarskim

Proponujemy Państwu "Lekcje miłości do zwierząt z pisarzem Tomem Justyniarskim", obrońcą zwierząt, rzecznikiem Towarzystwa Obrony Zwierząt, autorem demokratycznie wybranej lektury szkolnej pt.:"Psie troski",człowiekiem, który uratował ponad 1000 zwierząt. Spotkania przewidziane są dla Szkół Podstawowych w klasach 1-4 oraz dla grup przedszkolnych.

Celem akcji jest pobudzenie aktywności uczniów w działaniach pomocowych dla zwierząt a przede wszystkim zrozumienia pojęcia empatii, jego nazwanie i stosowanie w codziennym postępowaniu w kontakcie ze zwierzętami.

Autor "Psich trosk" zajął 1 miejsce w konkursie Ministerstwa Edukacji Narodowej "Wybierzmy wspólnie lekturę szkolną ", a książka wyprzedziła nawet "Harry'ego Potter'a"! Teraz "Psie troski" polecane są przez wybitnych psychologów, ponieważ książka ta uczy tzw "Uczuć wyższych" tj: empatii, szacunku i miłości. Prowadzone przez Toma Justyniarskiego "Lekcje miłości do zwierząt " są znane na terenie całej Polski.

Program zajęć (w zależności od wieku):

1. Co to jest przyjaźń ?
  1. O przyjaźni chłopca i psa ze schroniska

- jak dbać o przyjaźń i jak dbać o zwierzęta?

1. Jak spełniać swoje marzenia?
  1. Jak pomagać zwierzętom?
  1. Co znaczy wspólcześnie kochać zwierzęta?

W ramach spotkań gwarantowane:

- darmowa lekcję miłości do zwierząt

- niezapomniane spotkanie z pisarzem oraz możliwość zdobycia autografu do książki

- inspiracja i umiejętności dla dzieci na całe życie

Zapisy i szczegóły:

Tom Justyniarski nr tel. 690935300