Forum Globalnych Inspiracji dla anglistów

Serdecznie zapraszamy wszystkich anglistów i nauczycieli innych przedmiotów nauczanych po angielsku na Forum Globalnych Inspiracji dla Anglistów: Global competency for an inclusive world, wydarzenia organizowanego przez
Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń
Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Angielskiego IATEFL Polska we współpracy z  British Council, OECD, Oxford University Press, Pearson.
Spotkanie odbędzie się w Warszawskiem Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń ulStara 4,  17 lutego 2018 (sobota) 8:30 - 17:30

Nasze wydarzenie adresujemy do Was wszystkich, którym bliski jest temat wartości, otwartości na inne kultury i przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu.
Jesteśmy przekonani, że mamy wpływ na formowanie przyszłych pokoleń. Zapraszamy na prelekcje, warsztaty i poczęstunek.