"Aktywna tablica" - sieci współpracy i samokształcenia

Zapraszamy nauczycieli ze wszystkich szkół biorących udział w rządowym programie „Aktywna tablica” (1 nauczyciel ze szkoły)  do uczestnictwa w międzyszkolnej sieci współpracy i samokształcenia „Aktywna tablica”.

Uczestnictwo w tej sieci pozwoli na spełnienie warunków opisanych w części III sprawozdania z realizacji zadań oraz wykorzystania wsparcia finansowego w roku 2017 na zakup pomocy dydaktycznych w ramach tego programu.

W ramach sieci będą organizowane następujące aktywności:

• Dla każdej sieci będzie uruchomiona platforma edukacyjna w celu wymiany informacji, materiałów edukacyjnych i doświadczeń pomiędzy uczestnikami sieci,

• Odbędą się 4 spotkania stacjonarne wszystkich uczestników,

• Każdy z uczestników zorganizuje min. 2 lekcje otwarte dla nauczycieli z wykorzystaniem TIK,

• Uczestnicy będą obserwować lekcje otwarte organizowane przez innych uczestników sieci,

• Uczestnicy będą się dzielić „dobrymi praktykami” on line,

• Uczestnicy będą zapoznawać się materiałami edukacyjnymi umieszczanymi na platformie edukacyjnej wspierającej działalność sieci.

Zapraszamy do zapisów do sieci współpracy i samokształcenia „Aktywna tablica”. Pierwsze spotkanie w ramach sieci odbędzie się 26 lutego 2018 r. (poniedziałek) w sali konferencyjnej WCIES, ul. Stara 4.

Poniżej znajdą Państwo godziny spotkania oraz link do zapisów:

1. Nauczycieli ze szkół w dzielnicach: Bemowo, Bielany, Ursus, Włochy, Wola, Żoliborz zapraszamy na spotkanie 26.02.2018 w godzinach 9.00 – 10.30.

Link do zapisów

2. Nauczycieli ze szkół w dzielnicach: Mokotów, Ochota, Śródmieście, Ursynów, Wilanów zapraszamy na spotkanie 26.02.2018 w godzinach 11.00 – 12.30.

Link do zapisów

3. Nauczycieli ze szkół w dzielnicach: Białołęka, Targówek, Praga Południe zapraszamy na spotkanie 26.02.2018 w godzinach 13.00 – 14.30.

Link do zapisów

4. Nauczycieli ze szkół w dzielnicach: Rembertów, Wawer, Wesoła zapraszamy na spotkanie 26.02.2018 w godzinach 15.00 – 16.30.