Dziedzictwo Kulturowe współczesnej Europy. Wiele kultur i narodów.

Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce, Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń oraz doradcy metodyczni m. st. Warszawy zapraszają na międzynarodową konferencję.

W ramach projektu Razem Ciekawiej.

Miejsce: BPE w Polsce ul. Jasna 14/16A  00-041 Warszawa, czwartek, 17 maja 2018, godz. 13:00 – 18:00

Program konferencji

Materiały: każdy nauczyciel otrzyma materiały – informacje przygotowane przez prelegentów oraz materiały Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o udziale w doskonaleniu zawodowym.

Konferencja w języku polskim i angielskim z tłumaczeniem kabinowym.

Rejestracja poprzez stronę internetową WCIES, w zakładce szkoleń interdyscyplinarnych:

https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Rok-Europejskiego-Dziedzictwa-Kulturowego-Wiele-kultur-i-narodow. W przypadku pytań prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.