A+ A A-

Dokumentacja organizująca kształcenie ucznia posiadającego orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego w świetle zmian w prawie oświatowym.

Zapraszamy nauczycieli i specjalistów wszystkich etapów edukacyjnych pracujących z uczniem posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego na seminarium: Dokumentacja organizująca kształcenie ucznia posiadającego orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego w świetle zmian w prawie oświatowym.

Celem szkolenia będzie prezentacja i omówienie wzorów indywidualnego programu edukacyjno- terapeutycznego i wielospecjalistycznej oceny funkcjonowania ucznia uwzględniających zmiany w prawie oświatowym.

6.06.2018 r. Szkoła Podstawowa nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Drewniana 8, (Powiśle)

Zapisy: https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Dokumentacja-organizujaca-ksztalcenie-ucznia-posiadajacego-orzeczenie-o-potrzebie-ksztalcenia-specjalnego-w-swietle-zmian-w-prawie-oswiatowym

 

Ministerstwo Edukacji NarodowejKuratorium Oświaty w WarszawieUrząd m.st. Warszawy Biuro EdukacjiPolin Muzeum Histori Polskich ŻydówStołeczne Centrum Edukacji KulturalnejCentrum Nauki KopernikMiejska Polityka Spoleczna