Laboratorium twórczego myślenia – ćwiczenia kreatywności.

Zapraszamy nauczycieli, pedagogów i psychologów zainteresowanych rozwojem osobistym w zakresie myślenia twórczego, poszukiwaniem inspiracji do innowacyjnych działań, modyfikacją i wzbogacaniem własnego warsztatu pracy do udziału w cyklu warsztatów.

WCIES, od października 2018 r. do czerwca 2019 r. (raz w miesiącu); w godz. 12.00 – 17.00

Dziewięć warsztatów stanowi spójną całość. Jednocześnie każdy z nich może stanowić samodzielny moduł skoncentrowany wokół określonego obszaru - można więc uczestniczyć również w pojedynczych spotkaniach. Każdy warsztat kończy poszukiwanie możliwości wykorzystywania proponowanych ćwiczeń w praktyce szkolnej lub/i przedszkolnej. Ostatni warsztat - Podaj dalej - jest przygotowaniem do samodzielnego prowadzenia treningów twórczości i jest skierowany do tych uczestników, którzy znają już techniki twórcze.

Zgłoszenia na pierwsze zajęcia cyklu – Uwolnij umysł -