Warszawskie sieci dyrektorskie

Szanowni Państwo,

informujemy, że do 17 września 2018 r. trwa rekrutacja do warszawskich sieci dyrektorskich. O terminie pierwszego spotkania wybranej sieci poinformuje Państwa drogą e-mailową koordynator/koordynatorka sieci.

Zapraszamy do udziału w sieciach.

Sieć  Koordynatorka/koordynator Kontakt
Organizacja pracy przedszkola Agnieszka Borowa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Przedszkole równych szans jako koncepcja pracy przedszkola Agnieszka Borowa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wybrane aspekty pracy wicedyrektora szkoły/placówki oświatowej Beata Walkiewicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Placówka twórcza i kreatywna w procesie zmian Barbara Klimczak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pozapedagogiczne obowiązki dyrektora szkoły Wiesława Paciorek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Rozwiązywanie trudnych sytuacji w pracy dyrektora szkoły Anna Gołygowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nadzór pedagogiczny dla dyrektorów szkół i przedszkoli Dorota Czerwonka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Rola dyrektora placówki w rozbudzaniu i wspieraniu motywacji nauczycieli Dorota Czerwonka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dyrektor liderem cyfrowej szkoły Małgorzata Rostkowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dyrektor szkoły kształcącej w zawodzie wobec nowych wyzwań edukacyjnych Elżbieta Malinowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Promocja i budowanie wizerunku szkoły/placówki oświatowej Joanna Bieńko Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Placówka oświatowa przyjmująca dzieci z doświadczeniem migracyjnym Joanna Bieńko Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ocena pracy nauczyciela Arkadiusz Walczak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wybrane aspekty pracy dyrektora poradni psychologiczno-pedagogicznej i specjalistycznej Justyna Zaremba Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.