Spotkanie informacyjne dla przedstawicieli szkół ubiegających się o Honorowe Wyróżnienie Prezydenta m.st. Warszawy „ Szkoła z pomysłem”

Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół, Nauczyciele !

Przed nami kolejna – X edycja „Szkoły z pomysłem”!

Zapraszamy do realizacji ciekawych, innowacyjnych przedsięwzięć projektowych, którymi możecie się Państwo pochwalić i podzielić z szerszym odbiorcą, ubiegając się o Honorowe Wyróżnienie Prezydenta miasta stołecznego Warszawy „Szkoła z pomysłem".

Projekt „Szkoła z pomysłem” ma na celu pobudzanie innowacyjności i kreatywności środowisk szkolnych, wyzwolenie ciekawych inicjatyw oraz integrację uczniów, nauczycieli, rodziców wokół realizowanych projektów. Szkoły mogły ubiegać się o przyznanie tytułu w pięciu kategoriach:

• Szkoła z pomysłem na uczenie,
  • Szkoła z pomysłem na kulturę,
  • Szkoła z pomysłem na wspieranie uczniów o szczególnych potrzebach edukacyjnych,
  • Szkoła z pomysłem na aktywność społeczną,
  • Szkoła z pomysłem na…

Życzymy kolejnych nowatorskich pomysłów nagrodzonych Honorowym Wyróżnieniem Prezydenta m.st. Warszawy „Szkoła z pomysłem”.

Przedstawicieli szkół, które chcą ubiegać się o Wyróżnienie w bieżącym roku szkolnym, zapraszamy na spotkanie informacyjno- instruktażowe, które odbędzie się 10 października 2018 r., w godz. 14.30 – 17.30.

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane założenia projektu. Omówimy również zasady przygotowania wniosku, by dokumenty szkół aplikując o Wyróżnienie „Szkoła z pomysłem” spełniały zarówno wymogi formalne jak i merytoryczne.

Zgłoszenia on – line w systemie rejestracji na szkolenia