Programy europejskie w praktyce

Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce, Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce, Dyrektor Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń oraz doradcy metodyczni m. st. Warszawy zapraszają na międzynarodową konferencję  Edukacja europejska – rozwijanie kreatywności, samodzielności i innowacyjności Projekt Razem Ciekawiej

każdy nauczyciel otrzyma materiały – informacje przygotowane przez prelegentów oraz materiały Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o udziale w doskonaleniu zawodowym.

Konferencja w języku polskim i angielskim z tłumaczeniem kabinowym.

Rejestracja poprzez stronę internetową WCIES, w zakładce szkoleń interdyscyplinarnych. W przypadku pytań prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kierownik szkolenia: Ewa Rysińska, przy współpracy: Barbary Czepik, Urszuli Dzwonowskiej i Doroty Jabłońskiej.