Debata o kształcie edukacji historycznej w stulecie niepodległości!

Serdecznie zapraszamy na "Szkolne gry z historią” wszystkich zainteresowanych problemem nauczania historii, konstruowania programów nauczania tego przedmiotu, organizatorów szkolnych wystaw, wyjść do muzeów, apeli ku czci.

Zapraszamy także edukatorów, animatorów kultury, przedstawicieli organizacji rodziców, bez których wsparcia wiele szkolnych przedsięwzięć historycznych nie byłoby możliwych.

Konferencja odbędzie się w dniach 22-23 listopada 2018 r. w siedzibie Zarządu Głównego Związku Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie, przy ul. Smulikowskiego 6/8, w Sali Kolumnowej.

Prosimy o zapoznanie się z podanym niżej programem konferencji.

Podczas konferencji zapewniamy tłumaczenie symultaniczne.

Jeśli chcielibyście Państwo w niej uczestniczyć, należy do dnia 15 listopada przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wypełniony kwestionariusz zgłoszeniowy, który dołączamy do zaproszenia. W temacie e-maila wystarczy wpisać „konferencja historyczna”. Uprzejmie prosimy przed wypełnianiem zgłoszenia o zapoznanie się z informacjami praktycznymi.

Zgłoszenie