A+ A A-

Nabór do projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów”

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji ogłosiła już nabór do nowego projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów” realizowanego przez FRSE ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

 Termin składania formularzy zgłoszeniowych: 25 lutego 2019r. godz. 23:59

 Formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo pod adresem: http://power.frse.org.pl/mobilnosc-uczniow

W celu jego złożenia należy:

  1. Zarejestrować się w systemie http://online.frse.org.pllub zalogować jeżeli już posiadają Państwo konto.
  2. Wybrać zakładkę POWER.
  3. Przejść do zakładki „Wnioski”.
  4. Wypełnić dokument „Formularz zgłoszeniowy” klikając „Wypełnij”.
  5. Dołączyć skan podpisanego Oświadczenia do zgłoszenia lubOświadczenia do zgłoszenia i Pełnomocnictwa, jeżeli ma zastosowanie. 
  6. Po wypełnieniu wszystkich obowiązkowych pól w zakładkach kliknąć „Wyślij dokument”.

O dofinansowanie mogą ubiegać się szkoły publiczne i niepubliczne działające w systemie oświaty zgodnie z ustawą Prawo oświatowe art. 2 pkt. 2.

Celem projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów” jest wzmocnienie kompetencji kluczowych uczniów od VI klasy szkoły podstawowej do momentu zakończenia edukacji szkolnej.

 

Głównym założeniem inicjatyw szkół uczestniczących w projekcie są zagraniczne wyjazdy grup uczniów trwające od 7 do 14 dni. Uczniowie mogą wyjeżdżać w grupach liczących min. 10 osób max. 20 osób wraz z odpowiednią liczbą opiekunów. Inicjatywa może trwać 6 lub 12 miesięcy.

Na stronie internetowej http://power.frse.org.pl/mobilnosc-uczniow znajdą Państwo szczegółowe informacje oraz dokumenty, z którymi należy się zapoznać przed złożeniem formularza zgłoszeniowego.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z pracownikami zespołu POWER SE :

tel: 22 46 31 660

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona internetowa: http://power.frse.org.pl/mobilnosc-uczniow

Ministerstwo Edukacji NarodowejKuratorium Oświaty w WarszawieUrząd m.st. Warszawy Biuro EdukacjiPolin Muzeum Histori Polskich ŻydówStołeczne Centrum Edukacji KulturalnejCentrum Nauki KopernikMiejska Polityka Spoleczna