Laboratorium Ewaluacji. Ewaluacja w programie WARS i SAWA

Zapraszamy przedstawicieli placówek należących do warszawskiej sieci szkół wspierających uzdolnionych (realizatorzy Programu WARS i SAWA) odpowiedzialnych za ewaluację szkolnego programu wspierania uzdolnionych, do udziału w kursie doskonalącym.

WCIES, spotkanie I: 8-9 marca 2019 r., spotkanie II: 5-6 kwietnia 2019 r., w godz. 14.00 – 18.30 (pierwszego i trzeciego dnia szkolenia), 9.00 – 15.00 (drugiego i czwartego dnia kursu doskonalącego)

Celem kursu jest poznanie poszczególnych etapów procesu ewaluacji programu edukacyjnego i przygotowanie uczestników do przeprowadzenia ewaluacji wewnętrznej 4-letniego programu wspierania uzdolnionych. 28 godz. kurs realizowany jest w marcu i kwietniu, w trakcie dwóch, dwudniowych spotkań.

Zapisy w elektronicznym systemie rejestracji: https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Laboratorium-Ewaluacji-Ewaluacja-w-Programie-WARS-i-SAWA-gr2

Udział w zajęciach jest możliwy po uzyskaniu potwierdzenia o kwalifikacji, informacje te przekazane zostaną drogą mailową.