Kurs kwalifikacyjny z zakresu metodyki nauczania języka angielskiego w przedszkolu.

Szanowni Państwo,

Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń planuje organizację kursu kwalifikacyjnego z zakresu metodyki wczesnego nauczania języka  angielskiego w przedszkolu.  Adresatami kursu będą nauczyciele i nauczycielki  przedszkoli publicznych z terenu m.st. Warszawy, zatrudnieni na podstawie umowy o pracę lub mianowania, którzy posiadają stosowny certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2 (zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 1 sierpnia 2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli) i są zainteresowani  zdobyciem kwalifikacji do nauczania języka angielskiego w przedszkolu. Planujemy zorganizowanie  11 zjazdów weekendowych, odbywających się od piątku po południu do niedzieli w okresie od września 2019 do czerwca 2020.

Zainteresowanych nauczycieli prosimy o wstępną rejestrację pod poniższym linkiem do dnia 15 marca 2019 r.:

Rejestracja nie jest równoznaczna z zakwalifikowaniem na zajęcia. Służy ona określeniu liczby planowanych grup szkoleniowych.

Koszty udziału w kursie nauczyciela pokrywa WCIES w ramach środków na doskonalenie zawodowe nauczycieli m.st. Warszawy.

Szczegółowych informacji na temat kursu, udziela Julia Koszewska, tel. 22 628 67 64 wew. 22 lub 22 628 01 79 wew. 22; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.