Warszawska karta samorządów uczniowskich

Warszawska karta samorządów uczniowskich to publikacje wydane przez miasto stołeczne Warszawa, na temat działania samorządów uczniowskich. Zebrane są w ich informacje dotyczące prawa oświatowego i rozporządzeń, które wpływają na kształt działania SU, oraz dobre praktyki i pomysły na konkretne formy współpracy uczniów, nauczycieli i rodziców. Ujęte w publikacjach standardy działania SU, to wizja jak w warszawskich szkołach samorządność powinna działać, a narzędziowniki to zbiór konkretnych porad i narzędzi.

Publikacje powstały w ramach miejskiego programu Młoda Warszawa. Miasto z klimatem dla młodych 2016-2020

Standardy Działania SU

Narzędziownik dla uczniów