Pociąg do SZKOŁY – gra terenowa w ramach programu „Szkoła z pomysłem”

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w kolejnej, edycji gry terenowej zorganizowanej w ramach programu „Szkoła z pomysłem”, która w tym roku odbędzie się pod nazwą „Pociąg do SZKOŁY”.

12 czerwca br. w Technikum Nr 7 w Zespole Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego (d. Kolejówka) chcemy wspólnie pobudzić kreatywność uczniów oraz nauczycieli do działań we własnym środowisku szkolnym.

Gra odbędzie się w dwóch turach:

I tura – w godz. 9.30 – 11.30;

II tura – w godz.12.00 – 14.00.

Do udziału w grze – „Pociąg do SZKOŁY”– zapraszamy nauczycieli z uczniami ze wszystkich typów szkół i poziomów nauczania.

Grupa uczniów może liczyć od 3 do 12 osób (wymagany jest jeden opiekun na każdą grupę). Szkołę mogą reprezentować max 2 zespoły.

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest rejestracja w elektronicznym systemie zapisów na szkolenia: https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Promocja-Szkoly-z-pomyslem-gra-terenowamiejska

Rejestruje się nauczyciel i w stosownej rubryce podaje informacje o uczniach.

Na zgłoszenia czekamy do 7 czerwca br.

Szczegółowe informacje