Konferencje "Szkoła wartości. Jak kształtować postawy uczniów?"

Zapraszamy nauczycieli do udziału w konferencji „Szkoła wartości. Jak kształtować postawy uczniów?”, która odbędzie się 14 listopada 2019 r. w Warszawie.

Konferencja będzie okazją do spotkania przedstawicieli świata akademickiego, nauczycieli praktyków, a także rodziców i uczniów. Zależy nam na spojrzeniu na zagadnienie kształcenia wartości z jak największej liczby perspektyw.

Jednym z głównych celów, jakie stawiamy sobie organizując konferencję, jest pokazanie roli szkoły jako instytucji nie tylko dydaktycznej, ale przede wszystkim wychowawczej. W trakcie spotkania chcielibyśmy podjąć dyskusję na temat tego, jaką rolę w przekazywaniu wartości odgrywa instytucja szkoły w poszczególnych obszarach swojego działania. Zależy nam na aktywnym udziale nauczycieli różnych przedmiotów, którzy podzielą się swoimi inspirującymi pomysłami i dobrymi praktykami.

Chęć udziału w konferencji wraz z proponowanym tytułem wystąpienia, jego abstraktem i krótką informacją biograficzną prosimy przesłać za pomocą formularza dostępnego na stronie konferencji: https://www.maturamiedzynarodowa.pl/szkola-wartosci/

Na zgłoszenia czekamy do 9 września 2019 roku.

Konferencja jest organizowana przez Monnet International School, Fundacja SUPPORT przy współpracy z Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń.

Zaproszenie na konferencję