Nauczyciel na starcie w szkole

Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno – Społecznych i Szkoleń zaprasza nauczycielki/nauczycieli – pracowników wyższych uczelni lub absolwentów studiów wyższych, którzy rozpoczną pracę w szkole w roku szkolnym 2019/ 2020 na kurs doskonalący „Nauczyciel na starcie w szkole”.

Liczba godzin: 24 godziny dydaktyczne (3 x 8 h)

Termin: 23 - 25 sierpnia (piątek, sobota, niedziela), w godz. 9.00 – 15.00 w siedzibie WCIES, ul. Stara 4.

Główny cel kursu: wsparcie kompetencji pedagogicznych, dydaktycznych i wychowawczych uczestników kursu.

Program kursu

Zapisy