Laboratorium twórczego myślenia – ćwiczenia kreatywności.

WCIES, cykl warsztatów twórczości realizowany od października 2019 r. do czerwca 2020 r. (raz w miesiącu); w godz. 13.00 – 18.00

Zajęcia  1 - Laboratorium twórczego myślenia – ćwiczenia kreatywności. Uwolnij umysł, 7 października br.

Do udziału w cyklu warsztatów zapraszamy nauczycieli, pedagogów i psychologów zainteresowanych rozwojem osobistym w zakresie myślenia twórczego, poszukiwaniem inspiracji do innowacyjnych działań, modyfikacją i wzbogacaniem własnego warsztatu pracy.

Dziewięć warsztatów stanowi spójną całość. Jednocześnie każdy z nich może stanowić samodzielny moduł skoncentrowany wokół określonego obszaru - można więc uczestniczyć również w pojedynczych spotkaniach. Każdy warsztat kończy poszukiwanie możliwości wykorzystywania proponowanych ćwiczeń w praktyce szkolnej lub/i przedszkolnej.

Ostatni warsztat - Podaj dalej - jest przygotowaniem do samodzielnego prowadzenia treningów twórczości i jest skierowany do tych uczestników, którzy znają już techniki twórcze.

Zgłoszenia na pierwsze zajęcia cyklu – Uwolnij umysł  https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Laboratorium-tworczego-myslenia-cwiczenia-kreatywnosci-Uwolnij-umysl

Harmonogram zajęć