Spotkanie informacyjne /konsultacje zbiorowe dla przedstawicieli szkół ubiegających się o Honorowe Wyróżnienie Prezydenta m.st. Warszawy „ Szkoła z pomysłem”

WCIES, 17 października 2019 r., w godz. 14.30 – 17.30

Przedstawicieli szkół, które chcą ubiegać się w bieżącym roku szkolnym o Honorowe Wyróżnienie Prezydenta m.st. Warszawy „Szkoła z pomysłem”, zapraszamy na spotkanie informacyjno- instruktażowe, które odbędzie się 17 października 2019 r., w godz. 14.30 – 17.30.

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane założenia projektu. Omówimy również zasady przygotowania wniosku, by dokumenty szkół aplikując o Wyróżnienie „Szkoła z pomysłem” spełniały zarówno wymogi formalne jak i merytoryczne.

Zapisy w elektronicznym systemie rejestracji: