Laboratorium Ewaluacji. Ewaluacja w Programie WARS i SAWA

WCIES, spot. I: 24 – 25 października 2019 r., spot. II: 21 - 22 listopada 2019 r.,  w godz. 10.00 – 15.00 (pierwszego i trzeciego dnia szkolenia), 9.00 – 14.00 (drugiego i czwartego dnia kursu doskonalącego)

Zapraszamy przedstawicieli placówek należących do warszawskiej sieci szkół wspierających uzdolnionych (realizatorzy Programu WARS i SAWA) odpowiedzialnych za ewaluację szkolnego programu wspierania uzdolnionych, do udziału w kursie doskonalącym. Celem kursu jest poznanie poszczególnych etapów procesu ewaluacji programu edukacyjnego i przygotowanie uczestników do przeprowadzenia ewaluacji wewnętrznej 4-letniego programu wspierania uzdolnionych.

28 godz. kurs realizowany jest w październiku i listopadzie, w trakcie dwóch, dwudniowych spotkań.

Zapisy w elektronicznym systemie rejestracji: https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Laboratorium-Ewaluacji-Ewaluacja-w-Programie-WARS-i-SAWA