Od nauczyciela do inspiratora. Projekty europejskie w praktyce

Serdecznie zapraszamy na konferencję o projektach Erasmus+: „Od nauczyciela do inspiratora. Projekty europejskie w praktyce.”

Terminy składania wniosków w edycji 2020 są coraz bliżej. Wszystkich zainteresowanych projektami międzynarodowymi, zapraszamy na spotkanie w środę 27 listopada 2019 r. od godz. 14:00. Nauczyciele realizujący takie projekty podzielą się wiedzą i doświadczeniem. Do obecnie obowiązującej podstawy programowej z języków obcych wpisano projekty europejskie. W jaki sposób zacząć? Jakie wyzwania czekają koordynatora? Jak współpraca międzynarodowa wpływa na rozwój nauczyciela i szkoły, jakie korzyści osiągają uczniowie i środowisko  szkolne, to tylko niektóre z pytań, które będą przedmiotem rozważań. W programie oprócz praktycznych porad, interaktywne warsztaty. Dla nauczycieli każdego etapu edukacyjnego, od przedszkola do matury.

Link do rejestracji: https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Od-nauczyciela-do-inspiratora-Projekty-europejskie-w-praktyce