Sztuka Robienia Zmian – Oddziały Przygotowawcze – Wyzwania i Praktyka

Seminarium dla dyrektorów szkół, WCIES, 17.01.2020 r.

Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń wraz z Centrum Badań nad Edukacją i Integracją Migrantów Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz UNHCR, zapraszają na seminarium pt. ”Sztuka Robienia Zmian – Oddziały Przygotowawcze – Wyzwania i Praktyka”.

Spotkanie odbędzie się w Warszawie we WCIES 17 stycznia 2020 r.

Program seminarium

Konferencja adresowana jest głównie do dyrektorów szkół, w których funkcjonują oddziały przygotowawcze lub placówek zainteresowanych otworzeniem takiego oddziału.

Celem seminarium jest wymiana doświadczeń i najlepszych praktyk w tym zakresie oraz możliwość poznania ekspertów zajmujących się problematyką edukacji dzieci z doświadczeniem migracyjnym.

Zgłoszenia uczestnictwa prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.