Sieć współpracy i samokształcenia dla pedagogów i psychologów pracujących w szkołach

Zapraszamy do udziału w Sieci współpracy i samokształcenia dla pedagogów i psychologów pracujących w szkołach. Jest to międzyszkolny zespół współpracujących ze sobą specjalistów (psychologów i pedagogów szkolnych).

Celem funkcjonowania sieci jest wspólne rozwiązywanie problemów, dzielenie się pomysłami, dobrymi praktykami, propozycjami, ale i wątpliwościami. Członkowie sieci korzystają z własnych doświadczeń, ale mogą również sięgać po pomoc zewnętrznych ekspertów. Spotykamy się cyklicznie i współpracujmy na platformie moodle.

Pierwsze spotkanie sieci odbędzie się 21.01.2020 r. w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno -Społecznych i Szkoleń (WCIES) ul. Stara 4, w godz. 15.30 -18.45.

Kierownik kursu: Anna Podgórska –doradca metodyczny m.st. Warszawy w zakresie pomocy psychologicznej.

Zgłaszanie uczestnictwa przez system zapisów, po zalogowaniu się na stronie: