Zaproszenie "... głuchy drwiący śmiech pokoleń"? - współczesna szkoła wobec faszyzmu.

„…głuchy drwiący
śmiech pokoleń”?
WSPÓŁCZESNA SZKOŁA WOBEC FASZYZMU
Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń oraz Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy we współpracy z Archiwum Kobiet IBL PAN zapraszają na I SPOTKANIE Z CYKLU SZKOŁA – IDEE – PRAKTYKA dotyczące książki pod tytułem „…głuchy drwiący śmiech pokoleń? Współczesna szkoła wobec faszyzmu”.
2 marca 2020 r.
Instytut Badań Literackich PAN, sala 144
Ul. Nowy Świat 72, Warszawa
R.S.V.P. do 27 lutego 2020 r.
W Programie

OTWARCIE KONFERENCJI Renata Kaznowska, wiceprezydent m.st. Warszawy
prof. Mikołaj Sokołowski, dyrektor IBL PAN
prof. Monika Rudaś-Grodzka, kierowniczka Archiwum Kobiet IBL PAN