Rusza Psychologiczne Centrum Wsparcia dla Rodziców i Uczniów

Warszawa wspiera 1

Zamieszczamy listę warszawskich poradni psychologiczno-pedagogicznych, gdzie można uzyskać fachową pomoc i wsparcie psychologiczne.

Dyżury poradni telefoniczne i mailowe

Pytania dotyczące form edukacji zdalnej oraz odnoszące się do metodyki nauczania poszczególnych przedmiotów szkolnych prosimy kierować na adres:

Jednocześnie informujemy, że  Fundacja Psycho-Edukacja proponuje bezpłatne konsultacje psychologiczne dla nauczycieli.

Są one adresowane do pracowników oświaty doświadczających przewlekłego stresu związanego z ograniczeniami i wyzwaniami spowodowanymi  przeciwdziałaniem epidemii koronawirusa.

Pierwsze konsultacje on-line poprzez Skypa odbędą się w najbliższy piątek 27 marca 2020, od godziny 14 do godziny 17.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy z Fundacją Psycho-Edukacja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.