Nauczanie zdalne matematyki

Zapraszamy do udziału w sieci współpracy i samokształcenia

Nauczanie zdalne, e-learning w zakresie matematyki - wymiana doświadczeń i materiałów dydaktycznych - sieć współpracy i samokształcenia.

Kurs organizowany jest na platformie e-learningowej www.wcies.waw.pl. Zalogowani uczestnicy mają możliwość przekazywania swoich materiałów, zadawania pytań oraz dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Materiały te dotyczą:

1. Przygotowania do matury,
  2. Przygotowania do egzaminu ośmioklasisty,
  3. Nauczania zdalnego w szkole podstawowej,
  4. Nauczania zdalnego w szkole ponadpodstawowej.

Dostęp do materiałów po zapisaniu się na kurs: https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Nauczanie-zdalne-e-learning-w-zakresie-matematyki-wymiana-doswiadczen-i-materialow-dydaktycznych-siec-wspolpracy-i-samoksztalcenia

Kierownik kursu Małgorzata Iwanowska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.