Przedłużenie Certyfikatu Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA

Warsztaty stacjonarne we WCIES  8 maja  2020 r., w godz. 9.00 – 14.00

lub zajęcia zdalne gr. I - w godz. 9.00 -12.00, gr. II - w godz. 16.00 - 19.00  (w sytuacji gdy zapadną postanowienia rządu o przedłużeniu decyzji o zamknięciu szkół i placówek oświatowych)

Zapraszamy do udziału w zajęciach przedstawicieli placówek należących do warszawskiej sieci szkół wspierających uzdolnionych (realizatorzy Programu WARS i SAWA), których szkoły w roku szkolnym 2019/2020 kończą realizację czteroletniego, szkolnego programu wspierania uzdolnionych i zamierzają ubiegać się o przedłużenie posiadanego już Certyfikatu Prezydenta m.st. Warszawy  - WARS i SAWA.

Celem szkolenia jest zwiększenie wiedzy na temat zasad ubiegania się o przedłużenie Certyfikatu Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA oraz nabycie umiejętności wypełniania wniosku.

Zapisy w elektronicznym systemie rejestracji: https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Szkolenie-zdalneszkolenie-stacjonarne-Przedluzenie-Certyfikatu-Prezydenta-m-st-W-wy-WARS-i-SAWA