Różne narzędzia pracy wykorzystywane w tutoringu – doskonalenie umiejętności (gr 2)

WCIES,  warsztaty on-line,  4 czerwca  2020 r. , w godz. 14.30 – 19.30

Na warsztaty zapraszamy przedstawicieli placówek należących do warszawskiej sieci szkół wspierających uzdolnionych, pracujących lub zamierzających rozpocząć pracę z uczniem metodą tutoringu oraz innych zainteresowanych spoza Programu WARS i SAWA.

Celem zajęć jest doskonalenie umiejętności nauczycieli w zakresie wykorzystania tutoringu w pracy z uczniami, w tym: doskonalenie umiejętności zastosowania różnych technik w planowaniu pracy; doskonalenie umiejętności motywowania uczniów do rozwoju; doskonalenie umiejętności pracy z pojawiającymi się trudnościami podczas procesu tutoringu; doskonalenie umiejętności monitorowania osiągania celów.

Zajęcia odbędą się w aplikacji Zoom. Osoby zakwalifikowane na zajęcia otrzymają (3 czerwca br.) link do spotkania on-line

Zapisy: https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Szkolenie-zdalneRozne-narzedzia-pracy-wykorzystywane-w-tutoringu-doskonalenie-umiejetnosci