Praca z grupą zróżnicowaną kulturowo

W imieniu Fundacji Polskie Forum Migracyjne zapraszamy nauczycielki i nauczycieli do skorzystania z oferty on-line dotyczącej pracy z grupą zróżnicowaną kulturowo.
Cała oferta jest całkowicie bezpłatna, działania współfinansuje Biuro Edukacji m. st. Warszawy.
W ofercie:  webinar o pomysłach na integrację klasy także w dobie pracy zdalnej oraz dwa spotkania z asystentami międzykulturowymi, które przybliżą ich pracę (a może także zainspirują). Zachęcamy także do skorzystania z dyżuru ekspertki wspierającej rozwój dzieci wielojęzycznych - nauczyciele mogą konsultować z nią indywidualne przypadki uczniów i uzyskać praktyczne porady i pomysły na pracę z nimi.
Rodziców dzieci z rodzin wielojęzycznych lub z doświadczeniem migracji zapraszamy na dwa webinary: na temat reagowania na przemoc rówieśniczą i wspierania dziecka oraz na temat kształtowania wielojęzyczności u dzieci. Także rodzice mogą zasięgnąć wsparcia u ekspertki wspierającej rozwój dzieci wielojęzycznych.