Eduwarszawa.pl - szkolenia jesienne

Cała Warszawa zostaje objęta zunifikowanym rozwiązaniem dla edukacji - Microsoft Office 365.

Projekt Eduwarszawa.pl, to dostęp do tych samych narzędzi cyfrowych dla wszystkich nauczycieli i uczniów szkół warszawskich.

Pomożemy Ci poznać podstawy i zaczniesz pewnie wykorzystywać poniższe aplikacje w prowadzeniu zajęć dydaktycznych.

office365 app wprowadzenie

Zapraszamy na jesienne szkolenia, w których mogą wziąć udział całe rady pedagogiczne lub indywidualni nauczyciele wyłącznie ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Informacje o szkoleniach nauczycieli i rad pedagogicznych przedszkoli oraz specjalistów z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych przekażemy w późniejszym terminie.

Na szkolenia mogą zapisać się wyłącznie nauczyciele posiadający konta w domenie eduwarszawa.pl

Zapisy na szkoleniaSzkolenia dla rad pedagogicznych

Zapisy na szkolenia dla indywidualnych nauczycieli

Linki do spotkań online będa przesłane na adres mailowy (podany przy zgłoszeniu) zapisanym i zaakceptowanym uczestnikom najpóźniej 2 godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Kontakt do trenerów:

Agnieszka Gałajda

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 723 248 305, w godz. 15.30-17.30

Robert Klimek

tel.723 248 364

Zbigniew Cybulski

Piotr Wróblewski

Aby rozpocząć pracę w usłudze Microsoft 365 (Office 365) w domenie Eduwarszawa.pl, każdy nauczyciel potrzebuje loginu i hasła.

Login i pierwsze hasło nadaje pracownik z Biura Edukacji i przesyła je do dyrektora szkoły lub osoby przez niego wskazanej.

Dyrektor szkoły lub osoba przez niego upoważniona przekazuje loginy i hasła nauczycielom swojej szkoły.