Akademia Młodego Nauczyciela w roku szkolnym 2020/2021

Szanowni Państwo Nauczycielki, Nauczyciele,

przedszkoli, szkół, edukacji pozaszkolnej, pedagodzy, psycholodzy o stażu pracy 0 – 5 lat, a  w  szczególności nauczyciele rozpoczynający pracę w warszawskiej oświacie w roku szkolnym 2020/2021.

W roku szkolnym 2020/2021 w ramach kolejnej edycji Akademii Młodego Nauczyciela będą realizowane kursy doskonalące, warsztaty metodyczne wspierające Państwa kompetencje pedagogiczne, dydaktyczne i wychowawcze.

Pierwsza propozycja to kurs doskonalący „Nauczyciel na starcie w szkole” dedykowany pracownikom uczelni wyższych i absolwentom studiów rozpoczynającym pracę w szkole w bieżącym roku szkolnym organizowany w trakcie 2 zjazdów w dniach 4-5 września i 18-19 września w siedzibie WCIES, ul. Stara 4.

Program kursu Nauczyciel na starcie w szkole

Szczegółowy program pozostałych form doskonalenia adresowanych do nauczycieli, pedagogów, psychologów o stażu pracy 0-5 lat zostanie zamieszczony 27 sierpnia.

Na szkolenia z oferty prosimy zapisywać się przez wypełnienie elektronicznej wersji formularza zgłoszeniowego umieszczonego na stronie WCIES.

Elektroniczny formularz zgłoszeniowy na dany kurs będzie aktywny na ok. 20 dni przed planowanym terminem każdego szkolenia.

Kierownik szkoleń: Beata Walkiewicz, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..