A+ A A-

Creating an Inclusive Classroom. Włączająca klasa – jak ją stworzyć?”

Szanowni Państwo,

wraz z Ambasadą Stanów Zjednoczonych Ameryki w Warszawie, Konsulatem Generalnym Stanów Zjednoczonych Ameryki w Krakowie oraz Regional English Language Office zapraszamy Państwa na webinarium pt. “Creating an Inclusive Classroom. Włączająca klasa – jak ją stworzyć?”, które poprowadzi Willow Barnosky, specjalistka w zakresie edukacji językowej Departamentu Stanu USA.

Webinarium odbędzie się 24 września 2020 w godz. 18.00-19.30

Podczas spotkania zastanowimy się nad tym, jak pracować z grupą, by stworzyć włączający zespół klasowy, budować zaufanie i brak tolerancji na przemoc. Poruszymy też takie zagadnienia, jak używanie włączającego języka, wyzwania nauczania w klasach, w których jest jeden lub dwóch uczniów cudzoziemskich. Willow pokaże też jak kwestionariusz „Privilege Walk” dostosować do danej klasy oraz podzieli się swoimi doświadczeniami z pracy ze zróżnocowanymi grupami uczniów.

Szkolenie będzie prowadzone w języku angielskim. Więcej informacji w zaproszeniu.

Rejestracja dla nauczycieli ze szkoł warszawskich
https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Wlaczajaca-klasa-jak-ja-stworzyc

Rejestracja dla pozostałych osób https://tiny.pl/7j4r9

Ministerstwo Edukacji NarodowejKuratorium Oświaty w WarszawieUrząd m.st. Warszawy Biuro EdukacjiPolin Muzeum Histori Polskich ŻydówStołeczne Centrum Edukacji KulturalnejCentrum Nauki KopernikMiejska Polityka Spoleczna