A+ A A-

Eduwarszawa.pl - Usługi Office 365 – współpraca i nauczanie zdalne

Szanowni Państwo,

od jutra 29 pżdziernika 2020 r. rozpoczynamy zapisy na szkolenia rad pedagogicznych szkół podstawowych i ponadpodstawowych, których nauczyciele posiadają konta w domenie eduwarszawa.pl oraz podstawową umiejetność posługiwania się aplikacjami wchodzącymi w skład usługi Office 365.

Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z możliwością wykorzystania usług Office 365, w szczególności aplikacji Teams, do organizacji wirtualnego środowiska klasowego w celu organizacji współpracy między nauczycielami i uczniami – zarówno jako uzupełnienie zajęć stacjonarnych, jak również podczas nauczania zdalnego.

Organizatorem szkolenia jest Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń wraz z Ośrodkiem Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie.

Szkolenie będzie obejmować spotkania online z prowadzącycmi szkolenie oraz  pracę własną, w dowolnych godzinach, w przedziale 2 tygodni.

Pierwsze szkolenie rozpocznie się 4 listopada. Na jeden termin możemy przyjąć maksymalnie 190 nauczycieli (ograniczenia techniczne Teamsów).

Kolejne terminy rozpoczęcia szkoleń zostaną podane na poczatku listopada, a zapisy będą uruchamiane na bieżąco.

Zapisy https://kursy.wcies.edu.pl/pl/rady/a-3128

Prosimy śledzić stronę zapisów https://kursy.wcies.edu.pl/pl/rady

Osoba odpowiedzialna za zapisy i organizację szkoleń: 

Ewa Sołowiej-Mędrzak

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 723248775

 

Ministerstwo Edukacji NarodowejKuratorium Oświaty w WarszawieUrząd m.st. Warszawy Biuro EdukacjiPolin Muzeum Histori Polskich ŻydówStołeczne Centrum Edukacji KulturalnejCentrum Nauki KopernikMiejska Polityka Spoleczna