Praca wychowawcza w świecie dylematów moralnych dużych i małych

Zajęcia online,  10 marca 2021 r., w godz. 14.00 – 19.00

Zapraszamy do udziału w zajęciach online adresowanych do wychowawczyń/wychowawców, pedagożek/pedagogów oraz nauczycielek i nauczycieli m.inn. historii, biologii, etyki, religii, wdż, wos.

Celem zajęć jest rozwój i refleksja nad własnym wychowawczym warsztatem pracy, w tym: poznanie definicji i przykładów dylematów moralnych; poznanie podstawowych mechanizmów psychologicznych aktywizowanych w przeżywaniu dylematów; przygotowanie do wzbudzania refleksji i prowadzenia rozmowy na temat dylematów moralnych oraz kształtowanie gotowości do wspierania uczniów i uczennic w sytuacji przeżywania przez nich/nie dylematów i/lub w sytuacji ustosunkowania się do nagłaśnianych dylematów.

Szkolenie będzie miało charakter seminaryjno – warsztatowy i zrealizowane zostanie w aplikacji MSTeams, 10 marca 2021 r., w godz. 14.00 – 19.00.

Osoby zakwalifikowane do udziału w zajęciach otrzymają link do spotkania w sieci.

Zgłoszenia przyjmowane są w elektronicznym systemie rejestracji: https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Praca-wychowawcza-w-swiecie-dylematow-moralnych-malych-i-duzych