Przedłużenie Certyfikatu Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA

Zajęcia online (MS Teams) , 12 kwietnia 2021 r., w godz. 15.00 -19.30

Zapraszamy do udziału w zajęciach przedstawicieli placówek należących do warszawskiej sieci szkół wspierających uzdolnionych (realizatorzy Programu WARS i SAWA), których szkoły w roku szkolnym 2020/2021 kończą realizację czteroletniego, szkolnego programu wspierania uzdolnionych i zamierzają ubiegać się o przedłużenie posiadanego już Certyfikatu Prezydenta m.st. Warszawy  - WARS i SAWA.

Celem szkolenia jest zwiększenie wiedzy na temat zasad ubiegania się o przedłużenie Certyfikatu Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA oraz nabycie umiejętności wypełniania wniosku.

Osoby zakwalifikowane otrzymają na ok. 2 dni przed szkoleniem, link do zajęć w sieci.

Zapisy w elektronicznym systemie rejestracji: https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Przedluzenie-Certyfikatu-Prezydenta-m-st-W-wy-WARS-i-SAWA