Szkolenie: Pakiet MS Office 365 – wsparcie dla dyrektora w zarządzaniu szkołą

Szanowni Państwo,

Zapraszamy dyrektorów placówek oświatowych m.st. Warszawa (szkół podstawowych, ponadpodstawowych, poradni psychologiczno-pedagogicznych, burs szkolnych) na szkolenia nt. praktycznego wykorzystania MS Office 365 w zarządzaniu placówką.
Podczas szkolenia dowiedzą się Państwo, jak skuteczne zarządzać placówką oświatową z wykorzystaniem MS Office 365, jakimi narzędziami dysponują nauczyciele oraz jak wygląda środowisko pracy ucznia.

Szczegóły na stronie: Eduwarszawa.pl - Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń (wcies.edu.pl)

Pierwsze szkolenie rozpocznie się już 26 kwietnia.

Zapisy: https://kursy.wcies.edu.pl/pl/Szkolenia-dla-kierowniczej-kadry-oswiatowej

Osoba odpowiedzialna za zapisy i organizację szkoleń:

Agnieszka Gałajda, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 723 248 305

Zapraszamy!