Gra edukacyjna „Jestem z Tobą”

Serdecznie zapraszamy na webinarium 27 maja 2021 roku (czwartek) w godzinach 15.30 – 17.00, prezentujące grę edukacyjną „Jestem z Tobą” oraz scenariusze lekcji dotyczące przeciwdziałaniu dyskryminacji ze względu na pochodzenie etniczne i narodowe.

Materiały dla nauczycieli i uczniów zrealizowane zostały w ramach Projektu Rumourless Cities Programu URBACT III, którego celem jest zwalczanie stereotypów i uprzedzeń wobec cudzoziemców i cudzoziemek oraz promocja otwartości i niezgody na przemoc i dyskryminację.

W spotkaniu wezmą udział eksperci zajmujący się wielokulturowością w szkole oraz eksperci metodyczni i technologiczni. Gośćmi specjalnymi będą uczniowie warszawskich szkół, którzy podczas warsztatów design thinking stworzyły koncepcję gry decyzyjnej.

Serdecznie zapraszamy!

Wydarzenie odbędzie się online na platformie MS Teams. Spotkanie nie wymaga wcześniejszej rezerwacji. Jest otwarte dla wszystkich chętnych oraz tłumaczone na PJM.

Zaproszenie