Oferta WCIES uwzględniająca zalecenia Kuratorium Oświaty dla szkół

Szanowni Państwo,

poniżej przedstawimy ofertę szkoleń uwzględniającą zmienione kierunki polityki oświatowej państwa na bieżący rok szkolny oraz zalecenia Mazowieckiego Kuratora Oświaty zawarte w piśmie z dnia 18 maja 2021 r.

Otwarte webinaria na temat identyfikacji ucznia w sytuacji kryzysowej (dla wychowawców klas, pedagogów szkolnych) oraz diagnozy zapotrzebowania na treści wychowawcze i profilaktyczne (dla wychowawców klas, pedagogów szkolnych)

Termin realizacji: I edycja: 9 czerwca w godz. 10.00-12.00 – Dołącz do spotkania

II edycja: 10 czerwca w godz. 14.00- 16.00 – Dołącz do spotkania

Nie obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Więcej szkoleń